Вальцювання металевого листа та труб

Вальцювання металевого листа та труб

Надаємо послуги з вальцювання круглої, профільної труби та листа на механічних та ручних вальцях. Труба та лист можуть бути з різних матеріалів – вуглецева, нержавіюча сталь, мідь, алюміній та інші метали. Для круглих, квадратних та прямокутних труб є ряд спеціальних вальцювальних роликів, які використовуються тільки з необхідною трубною заготовкою для отримання найкращого результату. Для труб і листа при вальцюванні існує мінімальний радіус виробу, для кожного конкретного випадку він буде відрізнятися. При великій партії виробів, що підлягають вальцюванню, необхідно звальцювати зразок для оцінки можливості операції та довжини розгортки.

При вальцюванні як листа, так і труб, завжди на краях заготовки будуть невеликі невальцовані ділянки, які будуть яскравіше виражені на виробах з невеликим радіусом вальцювання. Часто такі ділянки, особливо труб, доводиться відрізати.

Готові деталі можемо зварити, пофарбувати та провести інші операції.

valtsovka_kolets_iz_lista_t

Вальцювання нержавіючих кілець з листа

valtsovka-trub_t

Вальцювання труби. Заготовки для штендерів

Можливе вальцювання листа з вуглецевої та нержавіючої сталі товщиною до 4,0 мм, труби діаметром до 60 мм. Можемо виконати повний цикл виготовлення металевих виробів. Розкрій, перфорація, згинання на листозгинальному верстаті з ЧПУ (довжина згинання до 3000 мм), зварювання (напівавтоматичне, аргонно-дугове), порошкове фарбування. Надаємо послуги з виготовлення деталей, що отримують механічною обробкою – токарна, фрезерна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.