Аргонно-дугове зварювання (аргонне зварювання) нержавіючої сталі, алюмінію

Аргонно-дугове зварювання (аргонне зварювання) нержавіючої сталі, алюмінію

Компанія добре зарекомендувала себе при виготовленні виробів та конструкцій з нержавіючої сталі, при виробництві яких застосовується аргонне зварювання. Багато фірм довірили нам виготовлення своїх торгових стелажів та стійок, виробів рекламного спрямування, виробів для м’ясної та медичної галузі та багато інших. З кожним роком зростає рівень майстерності зварювальників-аргонщиків, купується дорожче, сучасне зварювальне обладнання, зростає рівень складності виробів та їх якість.

До виробів із нержавіючої сталі часто ставляться високі вимоги до зовнішнього вигляду. Це гарний зварний шов, мінімальні повідки після зварювання та мінімальні фінішні операції (зняття мінливості, шліфування, полірування, сатинування). Високоякісний зварний шов не можна отримати за допомогою дешевого зварювального апарату, тому ми використовуємо передові зразки зварювального обладнання. Серед компаній, що виробляють зварювальні апарати, безумовним лідером є німецька компанія LORCH, апарати якої ми використовуємо. Так, німецькі зварювальні апарати дуже дорогі, але і результат із їх застосуванням набагато краще, ми отримуємо вироби зовсім іншого рівня.

Аргонно-дугове електричне зварювання (АРДЕЗ) – найбільш досконалий спосіб створення нероз’ємних з’єднань. Часто через нерозуміння принципів її роботи любителі обмежують свої можливості напівавтоматом, який не дозволяє зварювати шви відповідально призначенню.

001_t
Аргонно-дугове зварювання алюмінія

Для зварювання застосовують тугоплавкі електроди з вольфраму. Електрод оточений керамічним соплом, з якого під високим тиском до місця зварювання нагнітається аргон. Завдяки цьому в області зварювання аргоном підтримується середовище з дуже низьким вмістом кисню, що дозволяє тримати електричну дугу між деталлю і закінченням електрода, що не плавиться. Головна мета електродуги, що створюється таким шляхом – це плавка самої деталі і присадного дроту.

Аргонне зварювання також підходить для різних сплавів. Присадковий матеріал вибирається близьким за складом до металу, з якого виготовлено деталь. Шов, що вийшов після дугового зварювання з аргоном, являє собою єдине ціле з деталями, що зварюються, що дозволяє забезпечити міцність, герметичність, і довговічність майбутнього виробу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.