Механічна обробка – токарні, фрезерні роботи

Механічна обробка – токарні, фрезерні роботи

Один із напрямів діяльності компанії – виготовлення деталей за допомогою механічної обробки. Незважаючи на те, що левова частка деталей мехобробки виготовляється як складові елементи конструкцій, які ми виробляємо, ми готові взятися і за виготовлення окремих деталей, яких потребує замовник.

Основні види механічної обробки, які ми можемо запропонувати:

  • токарна обробка
  • фрезерна обробка
  • шліфування
  • свердління

При поєднанні різних способів механічної обробки можна отримати деталі будь-якої складності.

Фотографії виробів, виготовлених нами за допомогою механічної обробки

001_bronzovyj_zazhim_t

Бронзовий зажим

002_detal_nerzgavejka_t

Деталь з нержавіючої сталі

003_detali_bronza_t

Деталь з бронзи

004_detali_raznye_t

Деталі мехобробки

005_gajki_bronzovye_t

Гайки з бронзи

006_vilka_nerghavejuschaja_t

Вилка нержавіюча

01_akusticheskij_blok_datchika_t

Акустичний блок датчика

Заготовки деталей машин, отримані за допомогою лиття, кування, прокатки та ін. способів зазвичай не задовольняють вимоги робочих креслень на готові деталі за точністю розмірів, формою та чистотою поверхні деталі. Для того, щоб деталь задовольняла вимоги креслення, заготовки обробляють на металорізальних верстатах, де різальний інструмент видаляє у вигляді стружки шар металу – припуск на обробку. Також деталі машин і механізмів отримують, обробляючи заготовки з сортового прокату – круглого, квадратного, шестигранного та інших перерізів.

За допомогою механічної обробки можна отримати поверхні, що мають високу розмірну точність та шорсткість. У процесі мехобробки заготівлю та ріжучий інструмент закріплюють на верстаті та повідомляють їм необхідні рухи – безперервні та переривчасті, обертальні, поступальні або зворотно-поступальні. Від конструкції ріжучого інструменту, виду та узгодження рухів залежить форма оброблюваної деталі.

Практично на будь-якому металообробному верстаті можна робити кілька видів обробки. Наприклад, на свердлильному можна проводити розточування і легке фрезерування, а на токарному – точення, розточування отворів, свердління, торцювання, нарізування зовнішнього та внутрішнього різьблення мітчиком, плашкою або різцем.

Працюємо з чорними, кольоровими металами та нержавіючою сталлю.

Можливе виготовлення деталей за Вашими проєктами з вуглецевої, нержавіючої, конструкційної та ін. сталей, а також із кольорових металів. Надаємо послуги з різання заготовок із сортового прокату на стрічкопильному верстаті (максимальний Ø250 мм).

Готові вироби з вуглецевої сталі можемо оцинкувати (гальваніка) для захисту від корозії. Вироби з нержавіючої сталі поставляються у трьох варіантах поверхневого оздоблення: як є, сатинування, полірування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.